Skip to main content

Privaatsus

Privaatsuspoliitika rakendusele Elektrikulu

Viimati uuendatud: 29.08.2023

Täname, et kasutate rakendust Elektrikulu! Käesolev privaatsuspoliitika selgitab, kuidas me kogume, kasutame ja kaitseme teie andmeid, kui kasutate meie mobiilirakendust ("Rakendus").

Kogutavad andmed

Rakendus Elektrikulu on loodud arvestades teie privaatsust ja turvalisust. Rakendus ei kogu teilt isiklikke ega tundlikke andmeid. See toimib teie seadmes lokaalselt ja töötleb CSV-faile, mida saate alla laadida oma veebibrauseri kaudu. Rakendus ei salvesta andmeid mitte ühessegi pilveserverisse.

Andmete töötlemine

Kui kasutate Elektrikulu, töötleb rakendus CSV-faile, mida laadite alla oma veebibrauserist. Töötlemine toimub ainult teie seadme kohalikus keskkonnas. Rakendus ei edasta ega salvesta mingeid andmeid internetti. Töödeldud tulemused salvestatakse teie seadmesse lokaalselt kiireks leidmiseks ja mugavuseks.

Turvalisus

Suhtume teie privaatsusesse ja turvalisusesse tõsiselt. Elektrikulu toimib turvaliselt, töödeldes andmeid teie seadme lokaalselt. See tähendab, et teie andmed jäävad teie kontrolli alla igal ajal ega jagata kolmandate osapooltega.

Uuendused ja muudatused

Võime aeg-ajalt seda privaatsuspoliitikat uuendada, et kajastada muudatusi meie tavades või muudel toimimise, õiguslike või regulatiivsetel põhjustel. Kõik uuendused kajastuvad selles lehel ning teavitame teid rakenduses, kui muudatused on tehtud.

Võtke meiega ühendust

Kui teil on küsimusi või muresid seoses käesoleva privaatsuspoliitika või Elektrikulu tavade kohta, võtke meiega ühendust aadressil elektrikulu@infokiir.ee.